Author Topic: Počasí pozice v kontaktech  (Read 3754 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline truefriend-cz

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
Počasí pozice v kontaktech
« on: 08 09 2017, 21:45:04 »
Ahoj. Jak mohu definovat umístění v kontaktlistu? Mám řazení podle protokolu, pak statusu Online, Offline a chtěl bych aby se mi kontakty počasí zobrazovali před ostatními protokoly na začátku.

Vybrání kontaktu s vysokou prioritou nepomáhá a vnastavení kde se dá řadit pozice pro jednotlivé protokoly jsem Weather nebo Počasí také nenašel. Napadá mne řešení snad jen vytvořit skupinu Weather a kontakty umístit do ní, ale netuším (nevím kde) zda se dá nastavit i aby se mi zobrazovala skupina jako na začátku kontaktlistu (jinak skupiny mám vypnuté (skryté)).
Děkuji
 

Offline Robyer

Re:Počasí pozice v kontaktech
« Reply #1 on: 11 09 2017, 08:14:10 »
V nastavení si zvol, aby se řadilo dle:
1) Priorita
2) <dle toho co chceš, tedy Protokol>
3) <dle toho co chceš, tedy Status>

Pak si můžeš pro konkrétní kontakty (třeba ten s počasím) zvolit v kontextovém menu vysokou prioritu (ostatní kontakty budou mít normální), takže se ti bude zobrazovat nahoře.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.
 

Offline truefriend-cz

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
Re: Počasí pozice v kontaktech
« Reply #2 on: 13 09 2017, 20:35:01 »
Funguje. Díky moc. Akorát se mi teď ostatní (a i ty počasí) kontakty neřadí podle názvu. Měl jsem.
1) Název účtu
2) Stavy
3) Jméno

Tak jsem dal pryč ty Stavy zatím.

Bylo by možné doplnit tento plugin o další x) číslovky pro počet stejně jako je počet položek v menu? V současnosti je jich tam 6.
Nebo přidat třeba nějaké tlačítko třeba "+", kterým by se mohly přidávat další položky?
Díky
 

Offline Robyer

Re: Počasí pozice v kontaktech
« Reply #3 on: 13 09 2017, 21:16:45 »
Můžeš to zadat jako feature request, ale pochybuju že se tím někdo bude chtít zabývat (já bych třeba nechtěl). Je to příliš specifická záležitost, kterou snad nikdo nevyužije, aby potřeboval víc než 3 úrovně řazení.

Jinak co si pamatuju, tak se snad Weather kontakty daly zobrazit jako Rámeček v clistu (ale možná si to s něčím pletu). Tím by sis je mohl zobrazit vyloženě mimo ostatní kontakty a nedělat to tou prioritou kontaktu.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.