Author Topic: History++ - dziwny błąd i brak możliwości dodawania zakładek  (Read 1929 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jojo87

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
  • Country: pl
  • Jabber: Jabber ID
Muszę przyznać, że standardowa historia w Mirandzie to kpina. Już nie mówię o funkcjonalności ale wyglądzie interfejsu. Ale History++ to już zupełnie inna sprawa. Dla mnie to najlepsze rozszerzenie do Mirandy podmieniające historię (zarówno pod względem interfejsu jak i możliwości). Ale od pewnego czasu coś mi się popsuło. Nie jestem pewny ale wydaje mi się, że przez pisanie z kimś kiedy akurat awarię w dostawie prądu i komputer się wyłączył (żeby tylko człowiek mógł przewidzieć takie sytuacje...). W każdym razie od dłuższego czasu kiedy próbuję zakładką oznaczyć wiadomość odebraną to wyskakuje taki komunikat:
Quote
Access violation at address 0000000017291013 in module
'historypp.dll'. Write of address 0000000140E0E4F5.
W tej chwili taki są wartości, być może po restarcie Mirandy byłyby inne. W każdym razie wiadomości odbiorczej w ogóle nie mogę oznaczyć gwiazdką. Od jakiegokolwiek kontaktu.
Natomiast wiadomości wychodzące poprawnie oznacza się gwiazdką.
Kiedyś wyłączyłem Mirandę, usunąłem całą zawartość z paczki rozszerzenia History++, uruchomiłem Mirandę i dodałem rozszerzenie na nowo - żadnego efektu to nie dało, więc wnioskuję, że coś się stało z plikiem/plikami historii.
Aha, byłbym zapomniał. Jak jeszcze miałem dodawane jakieś zakładki to po pewnym czasie okazało się, że list zakładek od jednego kontaktu zawiera puste pozycje. Kliknięcie nie przekierowywało do żadnej wiadomości. Dopiero jak usunąłem inne zakładki to skasowały się także te puste duble. Od dłuższego czasu z zakładek w ogóle nie korzystam i nie mam ustawionej żadnej. I wiadomości odebrane nie mogą być oznaczone. Jakaś porada jak to naprawić?

W tej chwili mam Mirandę 0.95.13 build #23791 i History++ 1.5.1.5.
« Last Edit: 22 03 2021, 22:17:00 by jojo87 »