Author Topic: Znowu coś się dzieje z Facebookiem  (Read 2947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline szania

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Country: pl
Znowu coś się dzieje z Facebookiem
« on: 23 07 2019, 21:49:23 »
Chyba ciągle są jakieś problemy z wtyczką FB.  A próby logowania traktowane jako błędne wymuszają konieczność zmiany hasła. W tym miesiącu musiałam zmieniać już kilka razy. To jakieś szaleństwo !!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Offline Goraf

Re: Znowu coś się dzieje z Facebookiem
« Reply #1 on: 24 07 2019, 15:40:37 »
Nie jestem na bieżąco, ale z tego co trochę kojarzę to mogę powiedzieć iż wtyczka wykorzystywała pewien sposób komunikacji z FB który to FB przestał wspierać. Wtyczka do poprawnego działania musi zostać napisana od zera. Pewne prace w tym temacie już się rozpoczęły ale jest to praco- i czasochłonne, więc potrwać trochę może


Problemy które doświadczasz mogą się nasilać, niektórzy raportują już konieczność zmiany hasła po kilka razy w tygodniu. To na pewno nie ustanie w obecnej wtyczce. Jeżeli nie jest Ci ona niezbędna, to rozważyłbym tymczasowe zaprzestanie jej używania (chociaż kłopot konieczności zmiany haseł z głowy) i śledzenie ogłoszeń o ewentualnych postępach prac nad nową. 
 

Offline szania

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Country: pl
Re: Znowu coś się dzieje z Facebookiem
« Reply #2 on: 24 07 2019, 19:49:27 »
Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie zrobię, bo kończą mi się już pomysły na kolejne hasła  :D :D :D :D :D
Możecie dać znać gdy wtyczka będzie już działała poprawnie ?
Pozdrawiam
 :DRINK:
 

Offline Goraf

Re: Znowu coś się dzieje z Facebookiem
« Reply #3 on: 28 08 2019, 16:26:50 »
Były jakieś zmiany w obecnej wtyczce. Może pomogą. Spróbuj.
 

Offline szania

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Country: pl
Re: Znowu coś się dzieje z Facebookiem
« Reply #4 on: 28 08 2019, 22:02:22 »
ok  :)