Author Topic: FB nie wysyła wiadomości  (Read 2828 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kandol

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
FB nie wysyła wiadomości
« on: 21 09 2016, 15:41:24 »
Witam,

Jestem świeżym użytkownikiem komunikatora Miranda NG (wersja stabilna x64) po przesiadce z AQQ. Pomimo, że program jest bardzo rozbudowany to wydaje się, że na wtyczce do faceebooka zalogowałem się poprawnie tzn. pobrało listę i widzę aktywnych znajomych. Problem zaczyna się kiedy chcę wysłać wiadomość - "Dostarczenie nie powiodło się: Upłynęło zbyt dużo czasu wysyłania wiadomości" . Używam tylko trzech wtyczek: facebook, steam i skype. Wszystkie oprócz wspomnianego fb działają poprawnie. Jedyne co zmieniałem to skórki listy kontaktów oraz wygląd okna rozmowy na black style dan. Czy ktoś może podpowiedzieć co powinienem skonfigurować?
 

Offline Goraf

Re: FB nie wysyła wiadomości
« Reply #1 on: 21 09 2016, 16:03:56 »
Facebook od czasu do czasu coś zmienia na swojej stronie, a wtedy trzeba i takie zmiany poczynić i we wtyczce (przystosować ją pod nie), bo wtyczka jest zrobiona tak, że symuluje przeglądarkę. Dlatego jak FB coś zmieni to wtyczka na wersji stabilnej (na rozwojowej zresztą też) przestaje działać - tak jest pewnie i w Twoim wypadku. Te problemy są bardzo szybko naprawiane, ale tylko na wersji rozwojowej. Dlatego rozwiązaniem jest żeby używać wersji rozwojowej Mirandy. Piszę Mirandy, bo to trzeba całą Mirandę zaktualizować na wersję rozwojową - nie można podmienić tylko wtyczki, bo wtedy by nie działało. Zaktualizować jest najprościej przy użyciu PluginUpdater'a ustawiając w opcjach wersję rozowjową, i on już załatwi resztę.