Author Topic: Facebook - problém se stavem Neviditelný  (Read 4379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Facebook - problém se stavem Neviditelný
« on: 30 07 2016, 09:31:08 »
Když protokol facebook přepnu do stavu Neviditelný, všechny kontakty ze seznamu zmizí. To by mělo být dobře.
Ovšem, když potom přepnu zpátky na online, kontakty se začnou objevovat velmi pomalu. Než se mi načtou všechny (třeba jen 20 v noci), trvá to i 10 minut.

Offline Robyer

Re: Facebook - problém se stavem Neviditelný
« Reply #1 on: 30 07 2016, 21:25:18 »
Vím o tom, ale zatím nevím, jak to vyřešit. Myslím, že podobně pomalu se objevují i přímo na webu - resp. tam je vidět vždy jen pár lidí, takže to člověk ani nezjistí.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.
 

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Re: Facebook - problém se stavem Neviditelný
« Reply #2 on: 31 07 2016, 10:11:44 »
Z Neviditelný se mi kontakty načítají kolem 10 minut (i když jich je třeba jen 5).
Z Offline se načítají do 10 vteřin.

Offline Robyer

Re: Facebook - problém se stavem Neviditelný
« Reply #3 on: 31 07 2016, 11:28:15 »
Za to může Facebook. V pluginu neviditelnost znamená jen to, že vypnu chat - ale jsem stále přihlášený a můžu přijímat zprávy a ostatní události.

Když se přihlásím (offline -> online), Facebook mi pošle informace o všech online lidech, a následně mi říká kdo kdy změnil stav.
Když jen zapnu chat, Facebook mi nepošle žádné souhrnné informace o všech online lidech, ale jen mi postupně říká, kdo kdy změnil stav.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.
 

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Re: Facebook - problém se stavem Neviditelný
« Reply #4 on: 31 07 2016, 11:47:36 »
Rozumím.
Já jen že to začalo dělat ze dne na den asi před 2 měsíci.

Offline Robyer

Re: Facebook - problém se stavem Neviditelný
« Reply #5 on: 31 07 2016, 11:52:17 »
Ano, to jsem zrovna změnil způsob získávání informací o stavu kontaktů - že si to teď nechávám posílat Facebookem, předtím jsem si to explicitně vyžadoval sám -- ale pak to způsobovalo ty captchy a antivirové kontroly :)

Třeba to nějak vyřeším časem.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.