Author Topic: Spuštění do obline stavu  (Read 3680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jb

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Spuštění do obline stavu
« on: 19 01 2016, 18:22:48 »
Jak zajistím, aby se miranda po automatickém spuštění při startu Win připojila do ICQ a FB? Zatím jen nastartuje, ale oba účty jsou offline....
 

Offline Robyer

Re: Spuštění do obline stavu
« Reply #1 on: 20 01 2016, 19:50:07 »
Ahoj, je více možností:

1) Miranda startuje do takového globálního stavu (nastavený např. zkratkou CTRL+<číslo>, nebo přes klasické stavové menu - tzn. když nastavuješ stav všech účtů najednou), se kterým byla vypnuta. Takže když nastavíš globální stav na Online a pak ji vypneš, po dalším spuštění by měla sama nastartovat.

2) Použití pluginu Startup Status, ve kterém si pak v "Možnosti / Stavy / Stav při spuštění" nastavíš, v jakém stavu má jaký konkrétní protokol startovat.

3) Použití pluginu Simple Status Message (pozor, Startup Status v tom případě nesmí být zapnutý), ve kterém si pak v "Možnosti / Stavy" nastavíš, jak má co startovat. Tento doplněk zároveň řeší i příjemnější nastavování stavových zpráv a další funkce, ale možná to nepotřebuješ. Každopádně já používám tuto variantu.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.