Author Topic: automatyczne otwieranie przychodzących wiadomości ?  (Read 3387 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rc

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
witam,
mój poprzedni komunikator PSI gubił przesyłane wiadomości, testuje więc Mirandę NG, która ma opcję potwierdzania wysyłanych wiadomości,

mam pytanko: jak ustawić Mirande, aby przychodzące wiadomości od razu otwierały się w okienku ?
stary PSI miał tą funkcję - a tutaj nie potrafię tego ustawić
 

Offline Myshor

Re: automatyczne otwieranie przychodzących wiadomości ?
« Reply #1 on: 04 12 2014, 20:46:14 »
Jeżeli masz po polsku to wchodząc w Opcje Mirandy szukasz Okno rozmowy

Po prawej na pierwszej zakładce masz:
Zachowanie
i do odhaczenia "Automatycznie pokaż okno gdy"
dodatkowo poniżej także do odhaczenia "i pozostaw zminimalizowane"

Po odhaczeniu na tak z prawej wybierasz dla jakich statusów ma się tak zachowywać.
Podejrzewam, że dla wszystkich, więc odhaczasz wszystkie. ;)

Miranda ma to do siebie, że jest dużo opcji do konfigurowania, ale jak już wie się jakiego zachowania się chce i tak się poustawia to służy to na dłuuuugo. :D

W razie kolejnych pytań pisz... na pewno ktoś pomoże. ;)

Fear my anger, fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
 

Offline rc

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: automatyczne otwieranie przychodzących wiadomości ?
« Reply #2 on: 05 12 2014, 09:49:50 »
nie o zmianę statusu mi chodziło,

jeśli znajomy napisze mi wiadomość i wciśnie klawisz ENTER to u mnie zaczyna migać mała ikonka, że jest nowa wiadomość,
ale można długo tego migania nie zauważyć,  bo to mała ikonka,

co ustawić aby każda przychodząca wiadomość otwierała okienko rozmowy a nie tylko migała maleńka ikonka ?
 

Offline Myshor

Odp: automatyczne otwieranie przychodzących wiadomości ?
« Reply #3 on: 05 12 2014, 22:06:58 »
A przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Dokładnie o to chodzi, że ma się pojawić okno rozmowy i ewentualnie pójść na pierwszy plan.

Statusy o których wspomniałem dodatkowo określają, w którym momencie ma się to dziać.

Pobaw się tymi opcjami... na pewno to te, bo sam miałem przez długi okres wyskakujące okno rozmowy. ;)

Fear my anger, fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
 

Offline borut

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Country: pl
Odp: automatyczne otwieranie przychodzących wiadomości ?
« Reply #4 on: 29 06 2015, 20:57:23 »
TabSRMM posiada takie opcje. Trochę dni minęło od zapytania, ale ja od niedawna korzystam z Mirandy NG i znalazłem tą opcję. Miranda jest w konfigurowaniu profesjonalna. Można by powiedzieć, że trzeba ją poznać. Każda wtyczka to dodatkowa funkcjonalność. :)