Author Topic: skype zmienia status  (Read 5454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline szania

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Country: pl
skype zmienia status
« on: 22 08 2014, 15:47:21 »
od jakiegoś czasu Skype - ten oparty na klasycznym Skype samodzielnie zmienia status z niewidocznego na dostępny  :o .Nie bardzo wiem gdzie szukać błędu w klasycznym Skype czy w pluginie Mirandy na nim opartym - statusy zmieniają się równocześnie . Czy może ktoś ma z czymś takim do czynienia    :-[ ?
 

Offline Goraf

Re: skype zmienia status
« Reply #1 on: 22 08 2014, 16:07:48 »
Jeżeli to wina skype'a, to możesz spróbować to sprawdzić wyłączając wtyczkę na jakiś czas i obserwując czy się powtórzy. Jeżeli to działo się w jakimś rozsądnym czasie, to szybko uzyskasz odpowiedź. Bo jak nikt się nie odezwie żeby potwierdzić, to to byłby dobry start.
 

Offline szania

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Country: pl
Re: skype zmienia status
« Reply #2 on: 22 08 2014, 16:34:58 »
racja  - tak zrobię  - dzięki za podpowiedź  ;)

Post Merge: 23 08 2014, 08:34:00
Jednak chyba wtyczka. Jeśli ją wyłączyć klasyczny Skype nie zmienia samodzielnie statusu.....


Po prawie 2 dniach obserwacji jestem prawie pewna, że to wina wtyczki SkypeStatusChange.  Od momentu jak ją wyłączyłam ani razu Skype nie zmienił statusu - ani klasyczny ani ten z Mirandy  :)


Niestety po kolejnych dniach okazało się, że status dalej się zmienia z niewidocznego na dostępny. Może ta wtyczka "nie lubi" niewidocznych ?     :( :( :(

« Last Edit: 13 09 2014, 22:09:12 by szania »