Author Topic: problem ze zmiana skorek w liście kontaktów i w oknie rozmowy  (Read 4474 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nana

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
 Witam przenoszę się z AQQ na MIRANDE NG i mam problem ze zmiana skorek w liście kontaktów i w oknie rozmowy
jak to zrobić?? :(

Moja wersja Mirandy to
Miranda NG v0.94.9
 

Offline bunnyhoney

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Country: 00
  • Jabber: Jabber ID
Zanim zaczniesz cokolwiek "psuć" w swoim profilu zaopatrz się w wtyczkę autobackup i stwórz sobie kopię zapasową

1. Skórki na liście działają tylko z clist modern i clist nicer
2. Skórki okna rozmowy tylko w tabsrmm
2a. Tabsrmm to jedynie obramowanie okna, za wygląd wnętrza okna odpowiada ieview
3. Gdzie wrzucić skórkę... pobierz sobie wtyczkę folders to dowiesz się gdzie co i jak

jeżeli nie posiadasz tych wtyczek to trzeba to zmienić;)

Kompatybilność skórek z Mirandą IM jest i w zasadzie nie ma innego wyjścia jak sobie poszukać na ich głównej stronie.

Skórki to nie tylko klikasz i masz, to nie jest aqq, po kliknięciu zastosuj wszystko może stać się nie takie jak na obrazku, to trzeba poprawić w ustawieniach.


Jak nadal masz chęci i czas.. ostatecznie mogę indywidualnie pomóc ustawić mirandę.
 

Offline Nana

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
pobrałam już te wtyczki, wiem już jak zmieni skórkę listy kontaktów. Ale nadal nie wiem jak zmienić skórek okna rozmowy :(
 

Offline bunnyhoney

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Country: 00
  • Jabber: Jabber ID
w tej podkategorii co lista kontaktów powinna być też i opcja okna rozmowy, jeżeli nie ma.. nadal nie masz tabsrmm włączonej
 

Offline Nana

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
jest opcja okna rozmowy ale nie da sie zmienic skorki tego

dodaje zalaczyc tak to u mnie wyglada
 

Offline bunnyhoney

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Country: 00
  • Jabber: Jabber ID
wszystko ładnie pokazane

czy skórka jest we wskazanym folderze?
czy skórka w podfolderze?

plik .tsk powinien być w podfolderze