Author Topic: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.  (Read 4257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yoGhurt

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 52
  • Country: pl
Czy spotkał się ktoś z problemem kiedy wiadomość, mimo wymuszenia na subkontakcie X aby był domyślnym i wiadomości były wysyłane do niego nawet jak jest offline, były wysyłane do metakontaktu Y tylko dlatego ,że jest dostępny? Mam to w sumie w większości przypadków i nie działa poprawianie ustawień w metakontakcie.
 

Offline Goraf

Odp: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.
« Reply #1 on: 28 07 2014, 22:13:00 »
Możesz tu przekleić VersionInfo? Rozumiem, że to wielokrotnie potwierdzone, tak? I jeszcze jakie masz te ustawienia porobione? Zbierz to, a ja popytam.
 

Offline Goraf

Odp: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.
« Reply #2 on: 29 07 2014, 16:12:07 »
Z tego co się dowiedziałem opcja wysyłania mimo offline jest swego rodzaju zaszłością i powinna zostać usunięta bo wprowadza w błąd a już na pewno nie robi dokładnie tego na co by wskazywała. Jedynym sposobem na wysłanie do kontaktu offline jest wybranie tego subkontaktu bezpośrednio.
 

Offline yoGhurt

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 52
  • Country: pl
Re: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.
« Reply #3 on: 02 08 2014, 16:22:31 »
Kurde, nie włączyłem informacji na maila o odpowiedziach i zupełnie zapomniałem o tym temacie. Jeśli jest tak jak mówisz, to w takim razie samemu już wcześniej zastosowałem się do sugestii i ręcznie wybieram kontakt. Szkoda ,że zdjęli tą opcję bo było to bardzo wygodne. Dzięki za informacje.
 

Offline Goraf

Re: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.
« Reply #4 on: 02 08 2014, 16:53:01 »
Wiadomość zostanie wysłana do domyślnego podkontaktu, który jest offline, wyłącznie w wypadku gdy wszystkie inne podkontakty również będą offline. Przynajmniej tak zrozumiałem to co mi tłumaczono
 

Offline yoGhurt

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 52
  • Country: pl
Odp: Wiadomość wysłana do nieprawidłowego metakontaktu.
« Reply #5 on: 03 08 2014, 21:08:01 »
I ma to sens, bo gdy przynajmniej jeden inny subkontakt jest dostępny to wtedy wysyła wiadomość do niego.