Author Topic: Avatary z Tlena/Tlenu.  (Read 3295 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Myshor

Avatary z Tlena/Tlenu.
« on: 07 01 2014, 14:56:16 »
Nie zgłaszam tego jako buga, bo da radę bez tego żyć. Po prostu na moją ilość kontaktów tlenowych nawet nie zwracałem wcześniej uwagi.

Ale do rzeczy.
Przy przenoszeniu się do Mirandy NG z IM dawno temu wyszło tak, że tworzyłem cały profil od nowa, dla pewności, że nie będzie problemów z jakimiś ustawieniami poprzedniej Mirandy.

Tworząc od nowa poszły w... zapomnienie wszystkie zapisane avatary kontaktów.
Dopiero wczoraj wyłapałem, że nie żaden z moich kontaktów tlenowych nie ma avatara na liście kontaktów.

Wiem, że paru znajomych ma te avatary.
Co ciekawsze w momencie gdy poprosiłem, by znajomy przeładował u siebie avatara, to po restarcie mirandy u mnie na liście ten avatar się pojawił.

Nie wiem jak są pobierane i kiedy są pobierane avatary tlenowe z serwera, ale najwyraźniej coś nie do końca działa jak trzeba.

------------------------------------------------------
A tak w ogóle to ktoś jeszcze używa tlen-a oprócz mnie tutaj na forum? ;)

Fear my anger, fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
 

Offline wsx22

Re: Avatary z Tlena/Tlenu.
« Reply #1 on: 24 01 2014, 01:11:50 »
Po dzisiejszych poprawkach avatary w Tlenie powinny działać trochę lepiej.
Dużo zależy również od aktualnego stanu serwera Tlenu, zauważyłem że czasami serwery Tlen nie wysyłają wszystkich danych.
Dodałem też kilka innych poprawek.
Jeżeli coś nadal nie będzie działać to prośba o załączenie netlog'a z połączenia.
---
Nie pamiętam kiedy ostatnio używałem Tlena do rozmowy
 

Offline Myshor

Re: Avatary z Tlena/Tlenu.
« Reply #2 on: 24 01 2014, 20:58:55 »
Poprzyglądam się... Na razie widzę, że jednemu kontaktowi dodało... znaczy się musi się ktoś zalogować w momencie jak ja jestem zalogowany i wczyta. :)
Ale jak pisałem - jako ciekawostkę podałem, bo większość kontaktów tlenowych mam też alternatywę jabberową. :]

Fear my anger, fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
 

Offline wsx22

Re: Avatary z Tlena/Tlenu.
« Reply #3 on: 24 01 2014, 22:35:37 »
Tak dotychczas było, kontakt musiał być połączony aby pobrało avatar. Teraz już nie musi. Tzn. od jutrzejszej dystrybucji bo na dzisiejszą zmiana się nie zdążyła załapać.