Author Topic: Wysyłanie zrzutu ekranu  (Read 3253 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bunnyhoney

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Country: 00
  • Jabber: Jabber ID
Wysyłanie zrzutu ekranu
« on: 20 01 2014, 17:27:32 »
Ave, od razu do rzeczy.

Wtyczka SS+ od początku istnienia wersji 8 ma problemy z wysyłaniem zrzutów, mianowicie przy wysyłaniu zrzutu okna efekty aero pozostają czarne, to się tyczy visty i 7 na 8 nie mam okazji... (przykład, okno tabsrmm z kartami). Oczywiście zrzut pulpitu idealny.

Czy ten błąd się powtarza? Od czego jest zależne? Czy kiedykolwiek zostanie to naprawione? Było zgłoszone?


Drugą rzeczą... spolszczenie... naprawdę...

Przykład: "Zrzut ekranuz "-Infobot- (Dostępny)" Okna" (chodzi o tłumaczenie tylko tego "zdania")

 

Offline Goraf

Re: Wysyłanie zrzutu ekranu
« Reply #1 on: 23 01 2014, 17:05:49 »
Z tego co pamiętam to autor poprawek był świadom problemu uchwycenia transparentności, jakieś poprawki też w tym kierunku były. Nie wiem tylko czy odnosiły się do "łapania" wyłącznie pulpitu czy klienta również. W czym był/jest problem to nie jestem już teraz w stanie powiedzieć. Może w logach jeszcze będzie. Sprawa na pewno nie była łatwa.

A tłumaczenie.. A to dlatego, że to "zdanie" jest w programie sklejane z trzech różnych ciągów. Nikt nie grzebie w kodzie żeby takie coś wiedzieć/szukać, dlatego trudno wychwycić. Chyba że w działaniu, tak jak to zrobiłeś
 

Offline bunnyhoney

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Country: 00
  • Jabber: Jabber ID
Odp: Wysyłanie zrzutu ekranu
« Reply #2 on: 23 01 2014, 19:40:42 »
Pofatygowałem się i mógłbyś zmienić część tłumaczenia na?

Quote
[of "]
 z okna "
[" Window]
"

Prawda nie wiele do zmiany.. a oczy cieszy..

Quote
Zrzut ekranu z okna "-Infobot- (Dostępny)"

2 sprawa, czy mógłbym Ciebie poprosić o zgłoszenie tego "buga"?

 

Offline Goraf

Re: Wysyłanie zrzutu ekranu
« Reply #3 on: 24 01 2014, 07:36:17 »
Co do tłumaczenia to myślałem dokładnie o tym samym. W sprawie buga postaram się pogrzebać w najbliższym czasie o co chodziło.