Author Topic: Facebook RM - nepřijímá zprávy  (Read 5146 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline putu13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Facebook RM - nepřijímá zprávy
« on: 07 04 2016, 07:07:11 »
Facebook RM odešle zprávu, zobrazí oznámení o tom, že kontakt na durhé straně píše zprávu, ale když ji odešle, v MiranděNG se nezobrazí.
 

Offline putu13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #1 on: 07 04 2016, 08:35:47 »
Zkusil jsem ze zoufalství vymazání DeviceID, ale to nefunguje... FB chat stále umí napsat zprávu, vidí online uživatele, ale když mi někdo napíše. zpráva nepřijde...
 

Offline putu13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re:Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #2 on: 08 04 2016, 07:24:18 »
Tak si odpovím sám :-)
vyzkoušel jsem všechny kombinace stabilních verzí (32, 64) a aktualizací facebook pluginu a nic. Vypínal jsem, restartoval, zapínal, resetoval nastavení přes DBEditor a nic nepomohlo.
nakonec jsem si stáhnul 0.95.5 alpha build #16599 x64, překopíroval historii zpráv a vše funguje.
 

Offline šegi

Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #3 on: 08 04 2016, 09:21:46 »
Nazdar,
už je asi neskoro ale snáď niekomu ďalšiemu pomôžem. Keď som mal obdobný problém tak mi pomohlo skopírovať DeviceID z prehliadača do Mirandy.
 
The following users thanked this post: putu13

Offline putu13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #4 on: 08 04 2016, 11:19:39 »
Dík za reakci, přece jen ještě možná zkusím, protože jsem měl Mirandu už dost nastavenou a přizpůsobenou a ted mi sice jde FB chat, ale vypadá to děsně. :-)
 

Offline šegi

Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #5 on: 08 04 2016, 11:59:54 »
Inak, ešte taká vec. Používaš vývojové verzie mirandy respektíve pluginov? Niektoré opravy bývajú rýchlejšie zapracované než výjde nový release.
 

Offline putu13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re:Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #6 on: 08 04 2016, 12:46:15 »
Nevím, ted mám v té Alpha verzi Mirandy FB plugin v.0.2.12.1. Kdy jsem se vývojovou verzi pluginu, která je ke stažení na stránkách snažil narvat do poslední stabilní verze, tak mi to házelo nějakou chybu. tak jsem nakonec stáhl celou Mirandu.
 

Offline šegi

Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #7 on: 08 04 2016, 14:15:46 »
Choď do nastavení Mirandy v časti Služby -> Aktulaizátor. Zdroj dát si nastav na Vývojová verzia.
Kontrolu si anstav ako chceš aby overovalo či neexistuje novšia verzia, prípadne ju cez kontextové menu môžeš spustiť manuálne.
Zvädša problémi s facebook protokolom sa riešia v anglickom vlákne a Robyer sa to snaží čím skôr vyriešiť. Ak spraví úpravu tak vo vývojovej verzii sa objavý ihneď. V stabilnej až pri najbližšom release celej Mirandy (teda aspoň tak si to myslím).
 

Offline Robyer

Re: Facebook RM - nepřijímá zprávy
« Reply #8 on: 10 04 2016, 20:46:21 »
1) nekombinovat stabilní a vývojové verze pluginů a mirandy. Vše musí být ze stejného vydání!
2) poslední stabilní verze Mirandy je příliš stará a hodně věcí, včetně FB pluginu, tam nefunguje. Aktuálně má smysl používat jen vývojovou verzi - na ni se přepneš tak, jak radil šegi, nebo tím, jak sis ji stáhl celou vývojovou z webu.
3) i v nějnovější vývojové verzi FB pluginu je dost problémů - např. nepřijímá zprávy s přílohami (obrázky, odkazy, samolepky,...), tak na to pozor.
Plánuji opravit, ale ještě jsem se k tomu nedostal...
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.