Author Topic: Automatické stavy versus Udržování stavu  (Read 5346 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Automatické stavy versus Udržování stavu
« on: 17 09 2015, 10:44:14 »
Mám nastavené udržování stavu, aby se třeba po výpadku připojení vše opět přepnulo do online režimu.

Lze s tím zároveň nastavit aby se protokoly po nějaké době nečinnosti přepnuly do offline režimu a tím pádem se vypnulo udržování stavu?

Vize je taková, aby při práci na PC třeba při výpadku připojení byla snaha u udržení online režimu, ale v případě, že odejdu od PC na delší dobu, tak aby se vše přepnulo od offline režimu a zůstalo to tak, než opět začnu pracovat na PC, kdy se vše přepne do online režimu.

Když oboje zapnu, tak udržování stavu funguje. Po nečinnosti se také vše přepne do offline režimu. Jen bohužel v tomto případě udržovaní stavu vše automaticky zase nastaví na online.

Prozatím mám tedy nastavené po nečinnosti přejít do režimu neviditelný, který ale není ve všech protokolech podporovaný.
« Last Edit: 30 07 2016, 12:39:30 by Dvořák Štěpán »
 

Offline Robyer

Re: Automatické stavy versus Udržování stavu
« Reply #1 on: 17 09 2015, 21:03:55 »
Důležitá informace je, které pluginy používáš. Můžeš využít http://vi.miranda-ng.org/ a pak si přidat odkaz do profilu na fóru (takže budeš mít rovnou ikonku s odkazem u svého jména). Konkrétně mě zajímá, který plugin používáš pro automatickou změnu stavu. Pokud nepoužíváš AdvancedAutoAway.dll tak bych zkusil ten, je od stejného vývojáře jako KeepStatus.dll (pro udržování stavu).
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.
 

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Re: Automatické stavy versus Udržování stavu
« Reply #2 on: 17 09 2015, 22:43:53 »
Používám AdvancedAutoAway.dll
« Last Edit: 17 09 2015, 22:51:42 by Dvořák Štěpán »
 

Offline Robyer

Re: Automatické stavy versus Udržování stavu
« Reply #3 on: 18 09 2015, 04:58:57 »
Možná to souvisí i s tímto problémem, ale tam právě pomohlo použití AdvancedAutoAway. Hmm... Je potřeba, aby někdo kouknul do zdrojáků jak ten AAA nastavuje offline a proč to tedy KS nerespektuje.

Jinak do toho profilu zadání "version info" dej jen přezdívku, ne celou url (řekl jsem to špatně).

EDIT: Teď mě napadá, jestli to není spíš tím, že máš nastavené "Po návratu z nečinnosti zpět vrátit původní status". Tzn. určit, KDO ten status přepne na Online. V Keep Status pluginu je nějaká volba debug popupů, která by mohla říct, jestli to opravdu dělá on, nebo ne.
« Last Edit: 18 09 2015, 05:04:18 by Robyer »
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.
 

Offline Dvořák Štěpán

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
  • Country: cz
    • Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec
Re: Automatické stavy versus Udržování stavu
« Reply #4 on: 18 09 2015, 06:44:44 »
"Po návratu z nečinnosti zpět vrátit původní status" musím mít zapnuté jinak by ztrácelo smysl. Když přijdu k PC, samo se to připojí.

Ale když jsem právě pryč a PC je v nečinnosti, tak to do režimu online přepne ten Keep Status.

Offline Robyer

Re: Automatické stavy versus Udržování stavu
« Reply #5 on: 28 09 2015, 16:47:48 »
Nechce se mi tím teď zabývat, ale fajn by bylo přiložit i netlog. KeepStatus tam loguje nějaké info o svém běhu. (Tzn. logovat jen jej - komunikaci protokolů ne)
A nejlépe to hoď jako issue (anglicky, i s tím netlogem) na trac.miranda-ng.org, aby se tím mohl zabývat i někdo jiný nebo aby se na to nezapomnělo.
I was developing mainly Facebook, Omegle, Steam, Dummy and MobileState plugins. Now I'm retired. Goodbye, everyone. ~ You can still find me on Facebook.